Přihlášení uživatele Registrace uživatele Přihlášení/registrace poskytovatele

Tipy na lednové přednášky v knihovnách karlovarského kraje

Již v prvním měsíci nového roku nabízí městské knihovny karlovarského kraje přednášky na různá témata pro širokou veřejnost. Neváhejte a navštivte některou z níže uvedených a zpestřete si tak sychravé zimní počasí zajímavými informacemi ze světa relaxace, archeologie nebo náboženství.

Knihovna v Sokolově zve všechny 15. 1. v 18 hod na přednášku paní Dany Jüthnerové o Metamorfní technice, jednoduché, přesto velmi účinné metodě, jejímž prostřednictvím lze podpořit uzdravení fyzických i psychických problémů, a to bez potřeby znalosti konkrétních příčin jejich vzniku a rodinné anamnézy.

Další přednáška, tentokrát i s ukázkami, od stejné lektorky na téma Intuitivní tance se bude konat 20. 1. od 10 do 11:30 hod. Vstupné je 40,- Kč. Nezapomeňte si s sebou pohodlné oblečení a obuv s měkkou podrážkou nebo teplé ponožky.

Více informací najdete na webových stránkách knihovny: https://www.mksokolov.cz

V městské knihovně v Chodově se 28. 1. v 18 hod na netradiční přednášce pana Leoše Kyši dozvíte více o rozmachu konspiračních teorií v dnešní internetové době. Proč jsou pro lidi tak přitažlivé? Které sociální skupiny jsou jimi ovlivňovány nejvíce?

Více informací najdete na webových stránkách knihovny: http://www.knihovnachodov.

Knihovna Loket nabízí v lednu např. tyto zajímavé přednášky. 15. 1. od 17 hod Úvod do Bible: Kdo je tu (ne)přizpůsobivý? s biblistou Tomášem Kábrtem a 22. 1. od 18 hod Archeologie Krušných hor s Mgr. PhD. Ondřejem Malinou. Přednáška se bude věnovat několika lokalitám, kde archeologie a historická geografie ukazují zajímavé detaily z dějin středověkého a novověkého osídlení.

Podrobnější informace naleznete na webových stránkách knihovny: https://mkloket.cz.

Ve stejný den a to 22. 1. v 18:15 hod nabízí chebská městská knihovna přednášku RNDr. Ing. Jaroslava Kočvary Cesta sluneční soustavou.

 


Doporučit známému

Kontakty
ISŠ Cheb
Obrněné brigády 6
350 11 Cheb
Mobile: +420 739 323 491
E-mail: info@iss-cheb.cz
Odkazy
ESF v ČR Evropská Unie MŠMT OP vzdělávání pro konkurenceschopnost ISŠ Cheb
Investice do rozvoje vzdělávání