Přihlášení uživatele Registrace uživatele Přihlášení/registrace poskytovatele

English Academy

Jsme jazyková škola nabízející vysokou kvalitu a efektivitu výuky jazyků s českými i zahraničnímy lektory. Hodiny probíhají srozumitelnou, přátelskou a zábavnou formou výuky. Ke všem našim kurzům také dostanete vždy něco navíc.

English Academy je jazyková škola sídlící v Chebu, specializující se na kvalitní výuku anglického, německého, francouzského a ruského jazyka. Poskytujeme skupinové i individuální kurzy pro veřejnost, firemní jazykové lekce a překladatelskou činnost.

Vysoká kvalita a efektivita studia u nás je výsledkem hned několika důležitých faktorů. V první řadě jsou to plně kvalifikovaní a zkušení čeští i zahraniční lektoři, dále pak široká nabídka kurzů rozličných věkových, výkonnostních a cílových skupin, dobré vybavení učeben, uvážený výběr učebnic a ostatních výukových materiálů a také pořádání mimoškolních akcí vedoucích k přirozené integraci cizího jazyka do běžného života.

Na základě oblíbenosti a úrovně poskytovaných služeb byla naše škola oceněna titulem "Spokojený zákazník 2011" a stala se vítězem ankety "Podnikatel města Chebu" pořádané v roce 2011.

Specifikace

Typ kurzu kurzy pro širokou veřejnost
Obory Anglický jazyk, Německý jazyk
Termíny -
Počet hodin teorie 2x týdně vždy po dobu 90 min
Počet hodin praxe -
Počet hodin zkoušek -
Cena -
Vstupní požadavky

Každý z uchazečů o studium (kromě absolutních začátečníků) bude požádán o vyplnění krátkého testu a podstoupí uvolněný pohovor v požadovaném jazyce. Na tomto základě bude uchazeči navrhnuta optimální skupina, odpovídající jeho znalostem a dosažené jazykové úrovni.

Doklad o absolvování -
Výukové materiály -

Poskytovatel / adresa konání

English Academy
English Academy je jazyková škola sídlící v Chebu, specializující se na kvalitní výuku anglického, německého, francouzského a ruského jazyka. Poskytujeme skupinové i individuální kurzy pro veřejnost, …
Adresa
Sládkova 1
Cheb
35002
Více o poskytovateli | Další nabídky poskytovatele

Kontaktovat poskytovatele

Jak se k nám dostanete?

Hodnocení akce

Hodnocení: 0 %Doporučit známému

Kontakty
ISŠ Cheb
Obrněné brigády 6
350 11 Cheb
Mobile: +420 734 522 584
E-mail: dvkk@iss-cheb.cz
Odkazy
ESF v ČR Evropská Unie MŠMT OP vzdělávání pro konkurenceschopnost ISŠ Cheb
Investice do rozvoje vzdělávání