Přihlášení uživatele Registrace uživatele Přihlášení/registrace poskytovatele

Aktuality

 

MŠ Skalka Cheb zve nejen rodiče dětí na zajímavou přednášku

11.1.2020
"Kde se tvoří i boří sebevědomí dětí" je název přednášky, kterou si můžete poslechnout v mateřské školce Skalka ( Do Zátiší 3) ve středu 22. ledna od 17. hod do 19. hod.
Zobrazit celý článek

Jak Češi ovládají cizí jazyky?

7.12.2019
Čím dál více nabízených pracovních pozic je podmíněno jazykovými znalostmi. Nejde přitom jen o kancelářské profese, požadavek cizího jazyka se často objeví i u dělnických pozic. I když se Češi snaží, stále to s jejich jazykovou výbavou není ideální. Na různých úrovních se domluví zejména anglicky, další jazyky zvládají jen málokdy. I proto musí firmy často nabírat pracovníky ze zahraničí.
Zobrazit celý článek

Nový obor strojírenství na Vojenské střední v Sokolově

7.12.2019
Náborové středisko Armády ČR zpracovalo jednoduchý návod, jak postupovat v případě zájmu o studiu na Vojenské střední škole v Sokolově. Vedle toho jsou zde uvedeny adresy a otevírací doby rekrutačních míst v rámci celé České republiky. V termínech 6. 12. 2019 a 9. 1. 2020 proběhnou na Integrované střední škole technické a ekonomické Sokolov Dny otevřených dveří, kde budou přítomni zástupci Vojenské střední školy i rekrutačního pracoviště Karlovy Vary. Využijte této příležitosti pro získání dalších informací o vojenské střední škole.
Zobrazit celý článek

Senior v online prostředí

2.11.2019
Knihovna v Ostrově zve všechny seniory, kteří se nebojí moderní techniky na přednášku, která se koná 06. listopadu v 16:00 hod. Včas si nezapomeňte rezervovat vstupenku!
Zobrazit celý článek

Efektivní komunikace s dětmi

2.11.2019
Máte pocit, že někdy nevíte, jak reagovat na dětský hněv, co si počít, když dítě odmlouvá, nechce jít spát, odmítá jíst, dělat úkoly či domácí práce? Nevíte si rady s vlastními negativními emocemi? Trápí vás, že se odchod z domu neobejde bez křiku či trucování? Nebo vám připadá, že vás děti neposlouchají, že dělají často pravý opak toho, než co byste vy jako rodiče potřebovali?
Zobrazit celý článek
Kontakty
ISŠ Cheb
Obrněné brigády 6
350 11 Cheb
Mobile: +420 734 522 584
E-mail: dvkk@iss-cheb.cz
Odkazy
ESF v ČR Evropská Unie MŠMT OP vzdělávání pro konkurenceschopnost ISŠ Cheb
Investice do rozvoje vzdělávání