Přihlášení uživatele Registrace uživatele Přihlášení/registrace poskytovatele

O projektu

Integrovaná střední škola Cheb (ISŠ) ve spolupráci s OHK Cheb realizovala od 1. října 2012 do 30. září 2013 projekt s názvem Podpora rozvoje dalšího vzdělávání v Karlovarském kraji (reg. č. CZ.1.07/3.2.12/03.0024). V rámci projektu vznikl cyklus vzdělávacích kurzů pro personalisty a lektory a webový Portál dalšího vzdělávání Karlovarského kraje (DVKK). Na portálu DVKK se mohou zdarma zaregistrovat všechny vzdělávací instituce/firmy, které nabízejí své služby v Karlovarském kraji. Poskytovateli, který se na portálu zaregistruje a vytvoří si vyplněním formuláře svůj profil, nabízíme možnost zdarma na portálu zveřejnit svou nabídku a v případě zájmu získávat emailem poptávky po DV v oboru, který si sám zvolí. Zájemci o jeho služby jej mohou přímo oslovit prostřednictvím kontaktního formuláře. Poskytovatelé si své profily sami spravují a aktualizují.

Kromě nabídky kurzů DV jednotlivých poskytovatelů nabízíme možnost na portálu zveřejňovat i jednorázové vzdělávací akce (např. přednášky, besedy, workshopy, semináře), které naleznete na úvodní straně nebo pod odkazem v menu.

Zájemcům o vzdělávání nabízíme snadné vyhledávání konkrétního kurzu dle oboru, místa či typu kurzu, v případě zájmu mohou zaregistrovaní zájemci pravidelně získávat emailem výpisy nových nabídek v oboru, který si sami zvolí. Zájemci mají možnost kontaktovat poskytovatele vzdělávání prostřednictvím kontaktního formuláře a po absolvování kurzů na vyzvání poskytovatele kurzy i hodnotit.

Pokud v nabídce DV nenaleznete typ vzdělávání, který pro sebe nebo pro své zaměstnance hledáte, můžete si vytvořit pomocí poptávkového formuláře přesně specifikovanou poptávku, která bude zveřejněna na portálu a zdarma ji mohou i obdržet emailem všichni zaregistrovaní poskytovatelé DV.

Všechny služby jsou na portálu nabízeny zdarma. Zaregistrovaní poskytovatelé/uživatelé mohou snadno vkládat údaje o vzdělávacích nabídkách/poptávkách prostřednictvím jednoduchého nabídkového či poptávkového formuláře.

Pro snadnější orientaci v problematice DV je pro vás připraven slovník pojmů (v menu), odkazy na instituce zabývající se DV (v menu) a články o aktuálním dění v oblasti DV (na úvodní straně a v menu).

Naším cílem je poskytnout obyvatelům Karlovarského kraje ucelený přehled o nabídce vzdělávacích aktivit pro dospělé, ale také rozšířit povědomí veřejnosti o jedné z důležitých etap celoživotního vzdělávání, jíž je další vzdělávání.  Portál jsme koncipovali tak, aby byl přehledný a snadno ovladatelný. Uvítáme ale všechny připomínky, které nám pomohou naše služby co nejvíce přizpůsobit vašim představám.

Přejeme vám, aby byl pro vás portál přínosem a abyste se na něj rádi vraceli.

 

Mgr. Markéta Adamcová

Kontakty
ISŠ Cheb
Obrněné brigády 6
350 11 Cheb
Mobile: +420 734 522 584
E-mail: dvkk@iss-cheb.cz
Odkazy
ESF v ČR Evropská Unie MŠMT OP vzdělávání pro konkurenceschopnost ISŠ Cheb
Investice do rozvoje vzdělávání