Přihlášení uživatele Registrace uživatele Přihlášení/registrace poskytovatele

Bohumil Oslík Autoškola

Hodnocení: 0 %
Města: Ostrov
Odborní konzultanti Horské služby ČR o.p.s. a České jezdecké federace. Akreditované školicí středisko č. 1/2008/kk pro C.CE,D. Poradenství v oborech silniční provoz a doprava, jezdectví, hory a horské sporty. Spolupracujeme s Asociací dopravních psyc
Detail poskytovatele »

Česká zemědělská univerzita

Hodnocení: 0 %
Obory:
Města:
Fakulte životního prostředí České zemědělské univerzity realizuje třístupňový systém studia (bakalářský, magisterský, doktorský). Spojuje v sobě ekologickou a krajinářskou část. Fakulta dále poskytuje kurzy celoživotního environmentálního vzdělávání.
Detail poskytovatele »

e-jazykovka

Hodnocení: 0 %
Obory: Cizí jazyky
Města: Karlovy Vary
Skupinová a individuelní výuka angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny a češtiny pro cizince. Výuka pro děti i dospělé, pro firmy a podnikatele, příprava na mezinárodní jazykové zkoušky.<Skupinová a individuelní výuka angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny a češtiny pro cizince. Výuka pro děti i dospělé, pro firmy a podnikatele, příprava na mezinárodní jazykové zkoušky.
Detail poskytovatele »

EAGLE - jazykové centrum

Hodnocení: 0 %
Obory: Cizí jazyky
Města: Karlovy Vary
Naše škola se zabývá profesionální výukou cizích jazyků od roku 1999 a je zařazena do vyhlášky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy č. 322/2005 Sb. pro jednoleté pomaturitní studium jazyků. Od roku 2005 jsme oficiálním partnerem institutu OXFORD University Press. Jsme domácí, karlovarská firma, které záleží na dobrém jméně a spokojenosti našich studentů mezi nimiž žijeme. Neslibujeme vám nesplnitelné, o naší solidnosti, kvalitě a úspěchu v učení cizích jazyků hovoří stovky spokojených klientů, osobně se tom můžete přesvědčit například na našich vzorových hodinách. Výuku jazyků na profesionální úrovni zajišťujeme pro státní instituce, banky, hotely a lázeňská zařízení, mateřské školy, organizace, soukromé firmy a veřejnost. Vyučujeme buď v našich moderně zařízených a vybavených učebnách nebo docházíme za klientem. Pro veřejnost otevíráme kurzy anglického, německého, ruského, španělského, francouzského a italského jazyka na začátku školního roku a každé pololetí jak pro dospělé, tak i pro děti. Zajišťujeme také individuální výuku těchto jazyků, kromě nich i češtiny. Naši lektoři mají nejen potřebnou kvalifikaci a odpovídající vzdělání, ale také praktické zkušenosti získané při dlouhodobých pobytech v USA, Velké Británii, Německu, Španělsku či Francii. Výuku vedou zajímavou a poutavou formou, na našich hodinách se hodně naučíte a zároveň se budete cítit velmi příjemně, protože učíme v uvolněné a přátelské atmosféře. Velkou část naší činnosti tvoří překladatelství a tlumočnictví.
Detail poskytovatele »

Eduard Gratzl

Hodnocení: 0 %
Města: celý Karlovarský kraj
Pořádám veřejné semináře i semináře na zakázku v oblastech osobnostní rozvoj, komunikace, vnitřní potenciál, seberozvoj, sebepoznávání, osobnostní rozvoj zaměstnanců a počítačové kurzy MS Windows, MS Office, digitální fotografie a video
Detail poskytovatele »

eLONDON

Hodnocení: 0 %
Města: Karlovy Vary
Výuka angličtiny s rodilými mluvčími
Detail poskytovatele »

English Academy

Hodnocení: 0 %
Obory:
Města:
English Academy je jazyková škola sídlící v Chebu, specializující se na kvalitní výuku anglického, německého, francouzského a ruského jazyka. Poskytujeme skupinové i individuální kurzy pro veřejnost, firemní jazykové lekce a překladatelskou činnost.
Detail poskytovatele »

English Centre

Hodnocení: 0 %
Města: Karlovy Vary
Anglický jazyk s rodilými mluvčími
Detail poskytovatele »
Kontakty
ISŠ Cheb
Obrněné brigády 6
350 11 Cheb
Mobile: +420 734 522 584
E-mail: dvkk@iss-cheb.cz
Odkazy
ESF v ČR Evropská Unie MŠMT OP vzdělávání pro konkurenceschopnost ISŠ Cheb
Investice do rozvoje vzdělávání